Rally Hadeland 2012 som kjøres i området rundt Lygna, med base på Hadeland Gjestegård innleder årets TRN-Cup.
Det var opprinnelig meningen at Rally on Ice skulle være første løpet i årets TRN-Cup, men siden dette løpet ikke ble arrangert vil det hele starte på Hadeland. Løpet som også inngår i NMK cup'en et er kompakt løp det allt skjer lørdag 18 februar.
Løpet vil bli dekket av TV-Media og vist på Injection.
Løpet har start og service på Jaren Sement, mål og base på Hadeland Gjestegård og teknisk kontroll som vanlig hos Øystein Lunde v/ Nettbuss.
TRN-Cup 2012 inneholder 5 løp på alle underlag og vil i år også telle med for kartlesere. I tillegg vil det bli gitt bonus poeng til lag der både fører og kartleser er TRN medlemmer. Så her er det muligheter til å enkelt hente noen ekstra poeng. Det vil bli delt ut 3 respetive 2 og 1 poeng ekstra til beste TRN lag i hver klasse. Så har du ikke meldt deg inn i TRN ennå, er det bare å benytte menyen til vensre for innmelding :-) Det vil også i år forhåpentlighvis bli delt ut litt gavepremier i utvalgte løp. Disse vil som tidligere bli trukket ut blandt de startende uavhengig av resultat. I skrivende stund er ikke hovedpremiene til beste fører og kartleser klare, men dette skal være på plass i god tid før finalen. Slik at det i år vil kåres både en rally konge og en kartleser konge.
Tellende løp:
Rally on Ice (jobber med erstattningsløp)
Rally Hadeland
Vestfold sprinten
Sørlandssprinten
Rally Larvik
Poengfordelingen blir som for NC men i motsettning til 2011 deles det ut poeng etter faktisk plassering i klassen, uavhengig om det er TRN medlemmer eller ikke med. I tillegg vil det deles ut bonus poeng til reine TRN lag pr klasse.
For spørsmål vdr årets TRN-Cup, kontakt cup ansvarlig:
Lars Morten Berntsen
90128719
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
eller
Ole Gunnar Skogli
90904710
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

TRN ønsker team og medlemmer lykke til i årets cup, og ønsker samtidig å takke våre trofaste samarbeidspartnere.
Leder TRN
Arne-Ingar Stulen